CUMMINS Yedek Parçalarına
YILMAZ İTHALAT
güvencesi ile ulaşın
KURUMSAL
ANASAYFA          KURUMSAL          E-KATALOG          İKİNCİ EL MOTORLAR          İLETİŞİM
1987 yılından bu yana Ankara'da faaliyet gösteren firmamız, iş makinaları yedek parçaları üzerine hizmet vermektedir. CUMMINS yedek parçalarının ithalat ve satışını yapmaktayız.

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, Türkiye'de iş makinaları yedek parça pazarının yeterli olmadığını görmesi ile 1990'lı yıllarda ithalata başlamıştır. Dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından izleyerek kaliteyi ülkemize getirmiş ve yenilikçi çalışmalarla ülke ekonomisine katkı sağlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Uzman kadromuzla işlerimizi daima büyütüp geliştirme hedefi ile çalışıyor ve deneyimlerimizi yeni nesillere aktarıyoruz. Kaliteli ürünlerimiz, profesyonel çalışma anlayışımızla müşterilerimizin daimi tercihi olma amacındayız.

Firmamız, CUMMINS orijinal yedek parçalarının, garantili sıfır ve ikinci el motorların satışını yapmakta, periyodik bakım hizmeti vermekte, ayrıca 2.el jeneratör alım, satım ve kiralama çalışmaları yapmaktadır. Marin ve endüstriyel motorlarımız CE Belgeli olup teknelerinizde ve iş makinalarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Muhtelif ülkelerden yaptığı ithalatlarla yurtiçindeki tedarikçiler, müteahhitler, tersaneler, ağır sanayi kuruluşları, silahlı kuvvetler, resmi kurum ve kuruluşlara hizmet veren ve çalışma alanı ile ilgili tüm sorunları ve ihtiyaçları karşılayabilecek bilgi birikimine sahip olan firmamız, sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır.

Vizyonumuz
Firma Profili
  • Geniş stoklarımızla tüm talep ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamak
  • Her zaman en iyiyi yapmak için çabalamak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
  • Sektörel gelişmeleri takip etmek, yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışmak

Misyonumuz
  • Nitelikli ve uzman kadromuzla beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak
  • Satış sonrası hizmetlerinde tam destek vermek, ürünlerimizi en iyi verimle kullanmanızı sağlamak
  • Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız için ekonomik artı değer sağlamak